• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

Adobe با همکاری IBM خدمات ویژه به سازمان‌ها می‌دهد

رایورز – در کنفرانس سالانه Adobe Summit دو شرکت Adobe و IBM اعلام کردند که با همکاری‌های جدید، محصولات گسترده‌ای را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهند.

به گزارش رایورز به نقل از فایننسز، در این کنفرانس گفته شد که سیستم IBM Interactive Experience به صورت تخصصی با امکانات ویژه برای کسب و کارها، قابلیت‌های سیستم Adobe Marketing Cloud را نیز در بر می‌گیرد.

ادغام خدمات ابری Adobe Marketing Cloud با قابلیت‌های تخصصی در حوزه طراحی، دیجیتال و فناوری IBM Interactive Experience این امکان را به سازمان‌ها می‌دهد تا به صورت جامع تمام نیازهای مشتریان خود را شناسایی کند.

«براد رنچر» مدیر مرکز بازاریابی دیجیتالی در شرکت Adobe گفت: «ما برای همکاری نزدیک با بزرگترین شرکت‌های فناوری و آژانس‌های اصلی نوآوری در جهان به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهیم و همکاری با سیستم IBM Interactive Experience نیز بر همین اساس صورت گرفته است.» او توضیح داد: «سازمان‌های سراسر جهان از ابزار مشترکی که توسط دو شرکت Adobe و IBM ارائه می‌شود بهره خواهند برد.

 

 

این محصولات جدید تجربه متفاوتی را در جریان برخورد با مشتریان برای آنها به ارمغان می‌آورد و حتی مشتریانی که از طریق موبایل، کارت‌های ویژه خرید یا نمایشگرهای لمسی در فروشگاه‌ها خریدهای خود را انجام می‌دهند نیز در سیستم مرکزی سازمان مورد بررسی قرار می‌گیرند.»

لازم به ذکر است که IBM همواره سیستم‌های منحصر به‌فرد در جریان تحلیل رفتارهای مشتریان را ارائه کرده است و به همین خاطر تلفیق سیستم Interactive Experience با خدمات ابری Adobe می‌تواند کاربرد فراوان داشته باشد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.