• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

IBM پلتفورم ابری درون‌سازی BlueMix را معرفی می‌کند

رایورز – خدمات ابری چندگانه موضوع اصلی کنفرانس امسال IBM Interconnect خواهد بود و این طور که منابع خبری اعلام کردند، این شرکت قصد دارد طی کنفرانس مذکور طراحی‌هایی را برای تسهیل فعالیت‌های درون‌سازمانی ارائه دهد.

به گزارش رایورز به نقل از پی‌سی‌ورلد، «انجل دیاز» مدیر مرکز خدمات ابری IBM گفت: «این اتفاق به معنی یک سرویس ابری واحد نیست. مشتریان سازمانی ما سرویس‌های ابری در اختیار دارند. ما هم‌اکنون یک سرویس ابری داریم. مشتریان می‌خواهند به دیگر خدمات ابری هم متصل شوند.»

او در ادامه توضیح داد: «اگر مشتریان بخواهند بیشترین استفاده را از خدمات پردازش ابری ببرند، آنها باید به میزان سرمایه‌گذاری‌های خود در این زمینه هم توجه کنند.»

خدمات و نرم‌افزار جدیدی که IBM در کنفرانس امسال معرفی می‌کند، گسترش فعالیت‌های سازمانی مرتبط با خدمات ابری عمومی و عملیات‌های درون‌سازمانی را مهم‌ترین هدف خود قرار داده است.

این شرکت قصد دارد در این کنفرانس که هفته جاری در لاس‌وگاس آمریکا برگزار می‌شود پلتفورم BlueMix را برای آن دسته از سازمان‌هایی که به صورت داخلی از یک مرکز داده استفاده می‌کنند، عرضه کند. شرکت IBM به این نتیجه رسیده است که سرویس‌های چندگانه کلید اصلی برای موفقیت استراتژی‌های پردازش ابری محسوب می‌شود.

 

 

بر اساس آخرین پیش‌بینی‌های مرکز MarketsandMarkets، سازمان‌های سراسر جهان طی سالانه ۸۰ میلیارد دلار برای در اختیار گرفتن سیستم‌های ابری چندگانه هزینه می‌کنند و مرکز تحقیقاتی گارتنر نیز اعلام کرده است ۷۲ درصد سازمان‌ها هم‌اکنون به استراتژی‌های ابری چندگانه مجهز شده‌اند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.