• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

OpenStack محبوب‌ترین پلتفورم ارائه خدمات ابری شد

رایورز – شرکت Canonical در ششمین گزارش سالانه خود با نام “مطالعه سرورها و خدمات پردازش ابری Ubuntu” اعلام کرد که سازمان‌ها بیش از پیش خود را با خدمات ابری مبتنی بر سیستم‌های متن‌باز سازگار می‌کنند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، مطالعه این مرکز نشان داد که سازمان‌ها همچنان تمرکز بیشتری بر خدمات پردازش ابری اختصاصی دارند و ۳۵ درصد آنها این قبیل سیستم‌های ابری را مورد استفاده قرار می‌دهند.

کارشناسان این مرکز دریافتند که OpenStack محبوب‌ترین پلتفورم برای ارائه خدمات ابری اختصاصی بوده است و ۵۳ درصد سازمان‌ها، سرویس‌های مورد نیاز خود را مبتنی بر این پلتفورم در اختیار می‌گیرند.

همچنین مشخص شد خدمات پردازش ابری چندگانه ۲۰ درصد این بازار را در اختیار گرفته است که سهم آن از بازار جهانی خدمات پردازش ابری در سال گذشته ۱۵ درصد اعلام شده بود.

 

 

مطالعه مرکز Canonical همچنین نشان داد که خدمات ابری چندگانه نسبت به سرویس‌های پردازش ابری پایه‌ای محبوبیت بیشتری دارند و به صورت گسترده‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خدمات ابری عمومی در سال ۲۰۱۳ میلادی ۲۷ درصد بازار جهانی خدمات پردازش ابری را در اختیار داشتند که این رقم برای سال جاری ۲۳ درصد گزارش شده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.