• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

Red Hat استراتژی ابری VMware را ناکارآمد خواند

رایورز – “برایان چی”(Bryan Che) مدیر مرکز استراتژی‌های پردازش ابری Red Hat با انتشار یک مطلب وبلاگی، سیاست‌های رقیب اصلی خود یعنی VMware را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش رایورز به نقل از نتورک‌ورلد، شرکت VMware طی هفته جاری استراتژی جدید “یک سرویس ابری، هر ابزار کاربری، هر دستگاه الکترونیکی” را عرضه کرد و از این طریق توانست یک گام از Red Hat جلو بیفتد.

اما Red Hat در مطلب وبلاگی خود نوشت: «چشم‌انداز VMware برای اجرای استراتژی One Cloud و OpenStack جالب به‌نظر می‌رسد: یک سیستم یکپارچه ابری برای اجرا روی سیستم‌های ابری جدید و ابزارهای کاربردی سنتی.

اما از نظر پایه‌ای و اساسی باید گفت که در اجرای این سیستم نقص‌های فراوان موجود بوده است.» در ادامه این مطلب گفته شد: « این دو کلاس متفاوت در حوزه خدمات کاری کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و به زیرساخت‌های کاملا متفاوت نیاز دارند.

تلاش برای ادغام این دو دنیای کاملا متفاوت باعث خواهد شد تا One Cloud به یک سیستم ابری با محدودیت‌های فراوان در حوزه خدمات ابری تبدیل شود و برای هیچ نوع فضای کاری بهینه نباشد.»

 

 

“برایان چی” در ادامه انتقادات بیشتری را به سیاست‌های جدید VMware برای حضور در حوزه پردازش ابری وارد کرد و اظهار داشت که شرکت رقیب با این جریانات راه به جایی نمی‌برد. به عقیده او، سیستم VMware vSphere که پلتفورم مدیریت مجازی‌سازی محسوب می‌شود، یک گزینه مناسب برای خدمات OpenStack نیست.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.