• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

VMware وارد حوزه خدمات پردازش ابری موبایلی شد

رایورز – شرکت VMware با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد که شرکت نرم‌افزاری Immidio تولیدکننده ابزارهای سازمانی مدیریتی برای دستگاه‌های موبایلی را خریداری کرده است.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، شرکت Immidio که در سال ۲۰۰۸ میلادی تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در شهر آمستردام واقع شده است، مبتنی بر راهکارهای استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی شخصی در محل کار(BYOD) فعالیت می‌کند و مهم‌ترین هدف آن پاسخگویی به نیازهای فناورانه کارمندان در سازمان است.

لازم به ذکر است که شرکت Immidio به جز این مورد بر فضاهای کاری دیجیتالی مبتنی بر سیستم‌های مجازی‌سازی، فیزیکی و دستگاه‌های رومیزی برپایه خدمات پردازش ابری نیز تاکید دارد.

شرکت VMware که این هفته کنفرانس Partner Exchange را در شهر سانفرانسیسکو برگزار می‌کند، در نظر دارد راهکارهای خود را برای بهره‌مندی هرچه بیشتر از محصولات این شرکت هلندی اعلام کند تا مشتریان سازمانی آن بتوانند مبتنی بر فضای پردازش ابری، خدمات موبایلی مورد نظر خود را در اختیار بگیرند.

 

 

راهکارهای Immidio به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با آخرین محصول شرکت VMware موسوم به vSphere 6 سازگاری دارند و همان طور که “پت گلسینگر”(Pat Gelsinger) مدیرعامل این شرکت اعلام کرده است، به خوبی می‌توانند روی هر نوع دستگاه الکترونیکی اجرا شوند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.