• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

آموزش و پژوهش

از آن جا که شرکت مهندسي نرم‌افزار رايورز براي آموزش کاربران و به حداکثر رساندن سود مشتريان اهميت زيادي قائل مي‌شود از سال 1382 مرکز آموزشي و تحقيقاتي رايورز را تأسيس نمود تا با فراهم آوردن فضاي آموزشي مجهز و امکانات لازم، خدمات آموزشي مناسب و گسترده‌اي را به متقاضيان ارائه دهد اين مرکز آموزشي با استفاده از تجربه غني شرکت رايورز در زمينه شناخت حوزه‌هاي گوناگون از قبيل آموزش و پياده‌سازي سيستم‌ها در سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌هاي مختلف و هم چنين ارتباط با متخصصين ذيربط و مراکز علمي داخلي و خارجي توانسته است، نيروي انساني مناسب و مجربي را جهت ارائه آموزش‌هاي نظري و عملي خود آموزش دهد. شرکت آموزشي و تحقيقاتي رايورز به عنوان مرکز آموزش رايورز طي سال‌هاي متمادي همواره اهداف ذيل را سرلوحه فعاليت‌ها و خدمات خود قرار داده است:

 • تريبت و آموزش نيروهاي مورد نياز مشتريان در بخش‌هاي مختلف IT (نرم‌افزارهاي کاربردي، پايگاه داده، شبکه و ارتباطات و…)
 • ارتقاء توانمندي کاربران سيستم‌هاي کاربردي در به کارگيري منفرد و يا مرتبط مجموعه سيستم‌ها در حوزه‌هاي مختلف با هدف بهره‌برداري مؤثرتر از سيستم‌ها.
 • برگزاري دوره‌هاي کاربردي با همکاري متخصصين حرفه‌اي در زمينه تربيت نيروي انساني ماهر شامل: آموزش‌هاي عمومي کامپيوتر، آموزش مفاهيم و مقولات کاربردي حوزه‌هاي مالي، توليد،… و آموزش نرم‌افزارهاي مربوطه، برگزاري کارگاه‌هاي آموزشي به منظور ارتقاء سطح بهره برداري سيستم‌ها.
 • برگزاري سمينارها و دوره‌هاي خاص و يا تکميلي در زمينه مفاهيم و مقولات علمي و کاربردي مرتبط با IT و مديريت.

شرکت مهندسی و نرم‌افزاری رایورز مفتخر است با بیش از دو دهه تجربه در قالب یک سازمان یادگیرنده، از طریق شرکت آموزشی و تحقیقاتی رایورز به امر آموزش‌های تخصصی پرسنل دیگر سازمان‌ها بپردازد و از این طریق همواره ایشان را در رسیدن به سطح سازمان یادگیرنده و کسب مزیت رقابتی یاری رساند.

انواع شيوه ها و خدمات آموزشي

ارائه مي شود که آن‌ها را تحت عنوان خدمات پنج گانه آموزش رايورز معرفي مي‌نماييم. شما مي‌توانيد با توجه به نيازها و شرايط خود شيوه آموزشي مورد نظر را انتخاب نماييد.

استقرار هر بخش از سيستم، آموزش‌هاي عملي چگونگي کار با آن بخش را به طور کامل به کاربران محترم آموزش مي‌دهند.
اين آموزش، تحت عنوان OJT) on the job training) يعني آموزش حين کار مي‌باشد که به صورت حضوري در محل کار مشتريان، ارائه مي‌شود. علاوه بر آن جهت فراهم آوردن آسايش و رفاه مشتريان گرامي، کارشناسان سيستم‌ها در ساعات اداري از طريق “مرکز پاسخ گویی تلفنی” پاسخ گوي سؤالات کاربران به صورت غير حضوري (تلفني) نيز مي‌باشند.

خدمت آموزشي ارزنده ديگري که شرکت آموزشي و تحقيقاتي رايورز جهت بالا بردن سطح بهره‌برداري از محصولات خود در نظر گرفته است، آموزش‌هاي فصلي مي‌باشد. پس از خريد محصول و نصب و راه‌اندازي سيستم، علاوه بر آموزش‌هاي همگام با راه‌اندازي سيستم، مرکز آموزش رايورز براي مشترياني که قرارداد پشتيباني آنان دارای اعتبار است، دوره‌هاي آموزش فصلي را (به شيوه کلاسي و حضوري) به صورت رايگان ارائه مي‌نمايد. تقويم آموزشي اين دوره‌ها همه ساله ابتداي هر فصل توسط مرکز آموزش از طريق ارسال فاکس، آدرس الکترونیکی و نیز بر روی وب سايت شرکت رايورز به مشتريان محترم اطلاع رساني مي‌شود و حدوداً در ماه سوم هر فصل دوره‌ها توسط کارشناسان مجرب ما در مرکز آموزش رايورز برگزار خواهد شد. اين دوره‌ها با هدف رفع اشکال، پرسش و پاسخ و آشنايي کاربران با امکانات جديد سيستم ها برگزار مي‌شود.

پس از خريد محصول از شرکت رايورز علاوه بر آموزش‌هاي همگام با راه‌اندازي سيستم و آموزش‌هاي فصلي، کاربران شما مي‌توانند در دورههاي آموزشي اختصاصي مرکز آموزشي و تحقيقاتي رايورز شرکت کرده و يک سيستم را به طور کامل و متمرکز بر اساس طرح درس از قبل تعيين شده و استانداردهاي آموزشي ما در محل کار شما آموزش ببينند. شما مي‌توانيد با ارسال درخواست خود مبني بر برگزاري دوره آموزشي مورد نظر و ارسال آن به شماره فاکس 84363149 در کوتاه‌ترين زمان ممکن خدمات آموزشي مورد نظر خود را دريافت نماييد.

مرکز آموزش و تحقيقات رايورز مفتخر است، دوره‌هاي آموزشي تخصصي ذيل را به متقاضيان ارائه نمايد. اين دوره‌ها عبارتند از:

دوره‌هاي آموزشي اطلاعات و ارتباطات (ICT)
دوره‌هاي آموزشي نصب و راه‌اندازي تجهيزات Cisco
دوره‌هاي آموزشي سيستم‌عامل‌هاي Linux Family و Microsoft Windows Family
دوره‌هاي آموزشي پايگاه‌هاي داده SQL Server وOracle
دوره‌هاي آموزشي امنيت شبکه‌هاي کامپيوتري (Network Security)
کليه دوره‌هاي فوق و يا ساير نيازهاي آموزشي مشتريان مي‌تواند در محل شرکت و يا محل مشتري برگزار گردد.

کارشناسان و کليه افراد مستقل و جوياي کسب و کار و دانش در زمينه‌هاي مختلف، کارگاه‌هاي عملي آموزشي را به کمک اساتيد برجسته دانشگاه ها برگزار مي‌نمايد.
در اين کارگاه‌ها علاوه بر معرفي محتوي دوره آموزشي، تلفيق تئوري و عملي از طريق به کارگيري سيستم، باعث ايجاد سطح بالاي يادگيري در فراگيران خواهد شد. علاوه بر آن از ويژگي بارز اين کارگاه‌ها آن است که شرکت‌کنندگان مي‌توانند با ديگر کاربران ارتباط برقرار کرده تا از طريق تبادل نظر با آنان از تجربه يکديگر استفاده نمايند که در اين زمينه يکي از موفق‌ترين کارگاه‌هاي عملي آموزشي برگزار شده “کارگاه عملي چرخه کامل حسابداري” مي‌باشد که در پايان دوره، بر اساس آزمون‌هاي عملي و کتبي برگزار شده، گواهينامه مربوطه براي شرکتکنندگان صادر مي‌گردد.

شرایط ثبت نام

مرکز آموزش و تحقیقاتی رایورز

داوطلبين شرکت در دوره‌ها مي‌توانند از افراد زير تشکيل گردند:

 • کاربران نهايي سيستم‌ها که مسئوليت بهره‌برداري مستقيم از سيستم‌ها را عهده‌دار هستند.
 • کارشناسان حوزه‌هاي عملياتي و اطلاعاتي مختلف که موظف به سازمان‌دهي اطلاعات عملياتي و مديريتي در سطوح مختلف مي‌باشند.
 • کارشناسان موظف به ارائه خدمات پشتيباني فني در محيط سازمان.
 • مديران و سرپرستان واحدهاي سازماني.
 • مديريت ارشد سازمان
 • کارشناسان داراي تجربه و علاقه‌مند به ارائه مستقل خدمات پشتيباني
 • کليه افراد مستقل و جوياي کار در حوزه نصب، راه‌اندازي و پشتيباني سيستم‌هاي کاربردي

ثبت نام در دوره‌هاي آموزشي به اشکال زير انجام مي‌شود:

 • معرفي افراد و انجام مراحل ثبت نام از طريق مکاتبات اداري سازمان مربوطه با مرکز آموزش رايورز.
 • مراجعه مستقيم نماينده سازمان متقاضي و يا افراد داوطلب به دفتر مرکز آموزش رايورز.

آزمون‌هاي مرکز آموزش رايورز بر اساس ضوابط و معيارهاي روز دنيا به شکل ادواري برگزار مي‌شود.
هريک از دانش آموختگان مي‌توانند در پايان دوره و يا حداکثر تا يک سال پس از گذراندن آن پس از کسب آمادگي‌هاي لازم در آزمون مربوطه شرکت کنند.
شما مي‌توانيد پس از گذراندن موفق دوره آموزشي مربوطه، با مفاهيم و چگونگي کاربري سيستم آشنا شده و گواهينامه آن دوره را از مرکز آموزشي و تحقيقاتي رايورز دريافت نماييد.
مدارک دوره‌هاي آموزشي در دو سطح ارائه مي‌شود:

 • سطح اول: مدرک مربوط به هر دوره پس از قبول شدن در آزمون همان دوره.
 • سطح دوم: مدرک حرفه‌اي (Rayvarz Certified Professional (RCP به افرادي که کليه آزمون‌هاي يک حوزه را با موفقيت گذرانده‌اند.

 • مديريت بر مبناي اطلاعات (MIS)
 • مفاهيم و ملاحظات پياده‌سازي ERP
 • مفاهيم و ارتباطات سيستم‌هاي مکانيزه در حوزه‌هاي کاري همراه با Workshop
  • حوزه مالي
  • حوزه اداري
  • حوزه بازرگاني
  • حوزه مواد و توليد
 • گزارش‌دهي مديريت (MRS)
 • eOffice (اتوماسيون اداري پيشرفته رايورز)
از ما سوال بپرسید

اگر برای دریافت مشاوره نیاز به کمک دارید فرم را پر کنید ما در اسرع وقت با شما تماس میگیریم .

Hidden
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.