دکمه های رادیویی مخفی در iOS6.1 اپل کشف شد

رایورز - احتمالاً اپل در مسیر انتقال داده ها چیز جدیدی دارد و به نظر می رسد که شرکت، این سرویس جدید را در نرم افزار آخرین نسخه iOS جای داده است. با دیدن کدهایی که در اعماق آخرین نسخه iOS مخفی شده اند، این احتمال به ذهن خطور می کند که یک سرویس رادیویی در راه است.

شب گذشته در اکتشافی که بر روی یک آی پد جدید انجام شد، یک سری دکمه ها و کدها برای رادیو کشف شد. این ویژگی در iTunes هایی که بر روی مک ها و پی سی ها وجود داشت دیده می شد، اما در آی پد ها و تلفن های هوشمند وجود نداشت.

ماجرا وقتی جالب تر می شود که می بینیم دکمه دیگری وجود دارد که پیشنهاد می دهد از طریق ویژگی های رادیویی می توانید از iTunes خرید کنید. این دکمه ها که توسط 9to5Mac کشف شدند، نشان می دهد که شایعه ای که در مورد خدمات رادیویی اپل وجود داشت به نوعی درست بوده است.

شایع شده بود که این سرویس این امکان را فراهم می کند که مانند سرویس پاندورا همزمان با دانلود موسیقی آن را اجرا کنند، که البته این سرویس در اتباطی تنگاتنگ با مخزن  iTunes اپل است.

سال هاست که شایعه کار کردن اپل بر روی چنین خدماتی وجود دارد اما سال گذشته هنگامی که اپل با Lables وارد مذاکره شده، این شایعات بالا گرفت. این کشف در مورد یک iOs 6.1 گران قیمت انجام شد، اپل این سیستم به روزرسانی شده را هفته گذشته روانه بازار کرد.

تیمی از ارتقاء دهندگان برنامه با ابزاری مواجه شدند که دسترسی به سطوح بسیار زیرین را به کاربر می دهد تا کارهایی مانند نصب برنامه های مختلف از اپ استورهای ثالث، تغییر ظاهر iOS و اضافه کردن ویژگی هایی نرم افزاری را داشته باشد.

منبع: