درباره رایورز


شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز در اوایل سال 1368 توسط جمعی از فعالین حرفه نرم‌افزار تأسیس گردید و از همان ابتدا با هدف استقرار سيستم‌هاي اطلاعات مديريت(MIS)، دو جهت‌گیری مکمل و موازی در دستور کار مؤسسین قرار گرفت.:
  • تولید و عرضه سیستم‌های کاربردی تیپ با قابليت انطباق‌پذيري
  • ارائه راهکارهای جامع اختصاصی مشتمل بر مجموعه سیستم‌ها و روش‌های اجرایی
مأموریت رایورز ارائه راهکار‌های بهبود سازمانی و ارتقاء سطح بهره‌وری سازمان‌ها با محوریت فناوری اطلاعات می‌باشد که در حال حاضر طیف گسترده مشتریان بخش خصوصی، دولتی و غیردولتی را در سطح کشور و در آینده، بازارهای هدف خارجی امکان‌پذیر را دربر می‌گیرد. رایورز ‌با ارائه محصولاتی نظیر:

سبدکاملی از محصولات را جهت ارائه راهکار جامع به مشتریان تدارک ‌دیده و خود را موظف به پاسخ‌دهی به عمده نیازهای مشتریان‌ جهت بهره‌برداری از امکانات فناوری‌اطلاعات می‌داند.

گروه شركت‌هاي رايورز با عرضه محصولات نرم‌افزاری، ارائه خدمات مشاوره، نظارت و آموزش در قالب راهكارهاي جامع مبتني بر فاوا، به عنوان برند مطرح و شرکت برتر داخلی در حوزه کاری خود، رهبري بازار راهکار تخصصی مبتنی بر فناوری اطلاعات در ايران را در اختيار داشته و در بازارهای هدف خارجی در دسترس نیز حضوري چشمگير و موفق دارد. رایورز به عنوان سازمانی چابک، شبكه گسترده و یکپارچه‌ای از شعب، نمايندگي‌ها، شرکت‌های همکار تخصصی و مشاورین مستقل را مدیریت می‌کند.   
 

سرعت و دقت در ارائه راهكارهاي امن، يكپارچه، كارا و با كاربري آسان، با تكيه بر تجربيات موفق، استانداردها و تكنولوژي روز صورت مي‌گيرد. این امر باعث شده است كه مشتريان، ما را يك شريك و همراه قابل اتكاء و ارزش‌آفرين بشناسند كه نه تنها براي هر خواسته مرتبط ايشان در زمینه کاری پاسخي دارد، بلكه نيازهاي آينده كسب‌وكارشان را نيز در حوزه فناوری اطلاعات پيش‌بيني مي‌كند و لذا بخش عمده‌اي از موفقيت خود را متأثر از همراهي رايورز مي‌دانند.  

 

رشد روزافزون رايورز، نتيجه تلاش نيروهاي متخصصي است كه به عنوان ارزشمندترين دارايي شركت، احساس مالكيت و اثربخشي دارند و رايورز را محيطي مي‌دانند كه با فرهنگ متعالي خود امكان بروز خلاقيت و ابتكار را فراهم کرده و رشد مالي و حرفه‌اي کارکنان، تأمین‌کنندگان و سهام‌داران را در ترازی بالاتر از سایر فعالان در حرفه، تضمین می‌نماید.

 

لوگوی رسمی شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز: 


تقدیرنامه‌ها و گواهینامه‌ها

<
گواهینامه ISO 9001:2008 PLUS TICKIT
گواهینامه ISO 9001:2008
عضویت در انجمن انفورماتیک ایران
مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی
تقدیرنامه آب و فاضلاب شیراز (وبگاه اینترنتی)
تقدیرنامه ریاست جمهوری
گواهینامه تأیید صلاحیت
گواهینامه MENA ICT
تقدیرنامه همایش توسعه و کاربرد نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع‌سازمانی
تقدیرنامه جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات
گواهی تأیید و ثبت نرم‌افزار سیستم اطلاعات مدیریت
گواهینامه امنیت محصول سیستم اطلاعات مدیریت رایورز
گواهینامه تأیید و ثبت نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار
گواهینامه امنیت محصول سیستم مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار رایورز
گواهینامه تأیید و ثبت نرم‌افزار اتوماسیون اداری
گواهینامه سطح امنیتی بلوغ سیستم اتوماسیون اداری
گواهینامه رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی
گواهینامه رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی
پروانه بهره‌برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت
لوح تقدیر سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه