• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

اطلاعات جدید در مورد «ویندوز سرور ۲۰۱۶» منتشر شد

رایورز – تصمیم اخیر مایکروسافت مبنی بر تغییر برنامه‌ها برای عرضه نسخه بتای سیستم‌عامل جدید Windows Server در ماه ژانویه باعث توقف انتشار شایعات در این حوزه نشد و منابع آگاه در تازه‌ترین گزارش‌ها جزئیات بیشتری را در مورد این نسخه از سیستم‌عامل مایکروسافت مخصوص سرورها منتشر کردند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، مرکز WZor طی چند روز گذشته اطلاعات جامعی را در مورد نسخه تکمیل شده Windows Server 2016 و برنامه‌های آتی غول نرم‌افزاری جهان برای نسخه جدید سیستم‌عامل سرور خود منتشر کرد.

این مرکز اسلایدهای خود در این زمینه را با عنوان زیر روی اینترنت قرار داد: «سرور نانو: آینده ویندوز سرور هم‌اکنون آغاز می‌شود.» در این اسلایدها از Nano Server به عنوان گزینه جدید استقرار Windows Server در سازمان‌ها یاد شد.

به گفته منابع آگاه، تغییر تصمیم مایکروسافت برای عرضه نسخه بتای این محصول در ژانویه ۲۰۱۵ به این دلیل بوده است تا این شرکت نرم‌افزاری در زمان مناسب‌تر بازخوردهای بیشتری را از سوی کاربران خود دریافت کند.

هم‌اکنون گفته شده است که شرکت مایکروسافت نسخه بعدی سیستم‌عامل Windows Server برای آزمایش توسط کاربران جهانی را در بهار پیش‌رو عرضه می‌کند.

 

 

«جفری اسنووِر» بنیانگذار مرکز PowerShell و از اعضای گروه Distinguished Engineer مایکروسافت در شبکه اجتماعی توئیتر توضیح داد که این شرکت بزرگ صاحبان سرور در سراسر جهان را تشویق می‌کند تا هرآنچه که نیاز دارند را روی سیستم‌های خود نصب کنند و به عبارت دیگر، از یک سیستم‌عامل مخصوص سرور فقط قابلیت‌های که تمایل به استفاده از آن را دارند در اختیار بگیرند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.