• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

ال‌جی جوایز جشنواره نوآوری Plus X Award اروپا را درو کرد

رایورز – شرکت ال‌جی جایزۀ ویژه مبتکر فناوری جهانی ۲۰۱۳ را در مراسم Plus X Award در کلن آلمان دریافت کرد. Plus X Award یکی از بارزترین جوایز نوآوری اروپا در زمینه تکنولوژی، ورزش و سبک زندگی به شمار می‌رود و مهر تأیید برای برندهایی با کیفیت برتر است.

این اولین بار در تاریخ ۱۰ سالۀ Plus X Award است که جوایز به ۱۷ محصول از یک برند تعلق می‌گیرد. محصولات ال‌ جی، شامل گوشی هوشمند Optimus G که پرچمدار گوشی‌های هوشمند است و اولین تلویزیون ULTRA HD، برندگان همیشگی در زمینۀ نوآوری، کیفیت بالا، طراحی، محیط زیست (اکولوژی) و استفاده آسان بوده‌اند.

به گفته مدیر ارشد ال‌جی در این بخش؛ این شرکت از اینکه توانسته است جوایز بسیاری کسب نماید بسیار خشنود است. ما در تلاشیم تا محصولاتی تولید کنیم که از استانداردهای جدیدی از نظر بازدهی، طراحی و سازگاری با محیط زیست برخوردار باشند.

از سوی دیگر جایزهPlus X Awards  گواهی بر موفقیت ال‌جی است. محصولات جدید شرکت نشاندهنده شعار “همه چیز ممکن است” بوده و در عین حال در بهتر کردنِ زندگی مردم موفق گشته‌اند و این چیزی است که ال‌جی به آن می‌پردازد.

 

تلویزیون Ultra HD ال جی با برترین کیفیت تصویر

تلویزیون ۸۴ اینچی UHD ال جی موفق به کسب چندین جایزه در بخش‌های مختلفی چون نوآوری، کیفیت بالای تصویر، طراحی و استفاده آسان گردید.

با برخورداری از صفحه نمایش ۸۴ اینچی، این اولین تلویزیون UHD در جهان است که تجربه تماشای تصویری بی‌نظیر به همراه قابلیت‌های بی‌شمار، همچنین استفاده آسان و راحت را برای شما به ارمغان می‌آورد. با وضوح تصویری معادل چهار برابر تلویزیون‌های FULL HD متداول، تلویزیون UHD ال‌جی از کیفیت تصویری باور نکردنی برخوردار است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.