• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بازار جهانی مراکز داده سازمانی بدون رشد

رایورز – گزارش جدید نشان می‌دهد که راه‌اندازی مراکز داده جدید در جهان برای فصل چهارم سال ۲۰۱۴ میلادی رشد اندکی را تجربه کرده و درخواست برای استقرار مراکز داده سازمانی سنتی کاهش یافته است.

به گزارش رایورز به نقل از آی‌تی‌پی، مرکز تحقیقاتی451 Research گزارشی را با عنوان “صدای سازمان: مراکز داده” منتشر کرد و در آن گفته شد در فصل پایانی سال ۲۰۱۴ میلادی نصب مراکز داده جدید در سراسر جهان رشد ۰.۲ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کرده است تا بر این اساس طی سه ماه مذکور تنها ۴.۳ میلیون دستگاه مرکز داده و سایت IT جدید در سراسر جهان به کار گرفته شود.

کاهش درخواست سازمان‌های جهان برای در اختیار گرفتن مراکز داده به دنبال کاهش تمایل برای استقرار مراکز داده سنتی سازمانی صورت گرفته است و به خصوص در بازارهای اشباع شده، این قبیل سیستم‌ها محبوبیت خود را به طور کامل از دست داده‌اند.

این کاهش در حالی تجربه شده است که سازمان‌ها به میزان گسترده درخواست خود را برای استفاده از خدمات پردازش ابری اعلام کرده‌اند و ترجیح می‌دهند داده‌های خود را مبتنی بر فضای مجازی مدیریت کنند.

 

 

اگرچه این بازار در پایان سال ۲۰۱۴ میلادی رونق چندانی نداشته است، اما سازمان‌ها همچنان بزرگ‌ترین مشتریان مراکز داده‌ بودند و ۸۳ درصد از سیستم‌های فروخته شده در سه ماه پایانی ۲۰۱۴ به این مراکز اختصاص یافته است.

در مقابل، شرکت‌های تولیدکننده مراکز داده چندکاربری ۱۲ درصد و مراکز ارائه دهنده خدمات پردازش ابری نیز ۵ درصد این بازار را تصاحب کردند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.