• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بلک‌بری ابزار مدیریت دستگاه‌های موبایلی سازمانی ارائه کرد

رایورز – شرکت بلک‌بری روز گذشته ابزار جدیدی با نام BES12 Cloud عرضه کرد که به عنوان سرویس مدیریت ابزارهای موبایلی سازمانی آن محسوب می‌شود.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، این شرکت کانادایی توضیح داد سیستم مرکزی BlackBerry Enterprise Server به قدری ظرفیت دارد که می‌تواند به صورت همزمان از دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر iOS، اندروید، ویندوز فون و بلک‌بری پشتیبانی کند.

سیستم سازمانی جدید بلک‌بری که با پلتفورم امنیتی KNOX سامسونگ ادغام شده است، این امکان را ایجاد می‌کند تا BES12 به صورت گسترده‌تر در بازار جهانی گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی گام بردارد.

سیستم BES12 بخشی از استراتژی جامع بلک‌بری محسوب می‌شود تا این شرکت گام آتی خود را در قالب شرکت نرم‌افزاری و ارائه‌دهنده خدمات سازمانی بردارد.

بلک‌بری همزمان با معرفی سرویس BES12 Cloud خبر ادغام با پلتفورم امنیتی KNOX سامسونگ را نیز منتشر کرد و همچنین مجموعه نرم‌افزاری Experience Suite شامل ابزارهای کاربردی، مجموعه خدمات و سیستم‌های امنیتی را در اختیار سازمان‌ها قرار داد.

 

 

سیستم BES12 Cloud به مدیران IT در سازمان امکان می‌دهد تا سیاست‌های سازمان برای مدیریت دستگاه‌های موبایلی را به راحتی اعمال کنند و همه این اقدامات از طریق یک مرورگر رابط و بدون هرگونه نصب روی سرور مرکزی انجام شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.