• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تاکید ۹۷ درصد مدیران بر ساخت نرم‌افزار متناسب با نیازهای سازمان

رایورز – آینده صنعت نرم‌افزار با آنچه که در ۲۰ یا ۳۰ سال گذشته تجربه کردیم متفاوت خواهد بود و به زودی خواهیم دید نرم‌افزارها مبتنی بر نیاز کاربران و با طراحی سفارشی ساخته خواهند شد.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، این نتیجه بر اساس مطالعه‌ای که روی ۳۰۶ درصد از مدیران IT سازمان‌ها انجام شد، به دست آمد. بر اساس این بررسی ۸۷ درصد از مدیران مذکور اعلام کردند که آینده فرآیند تولید نرم‌افزار به این صورت دنبال خواهد شد.

این بررسی که با پشتیبانی مرکز Appian به انجام رسید،‌ نرم‌افزارهای سفارشی را در قالب ابزاری توصیف کرد که مبتنی بر درخواست گروه IT یک سازمان یا مرکز توسعه خدمات برون‌سپاری ساخته می‌شود. زیرا قابلیت‌های مورد نیاز در نرم‌افزار نمی‌تواند از طریق یک مجموعه خریداری شده در اختیار گرفته شود.

در این مطالعه ۸۷ درصد مدیران IT اعلام کردند که ساخت نرم‌افزار مبتنی بر نیازهای آنها مهم‌ترین راهکار برای دستیابی به نوآوری محسوب می‌شود و ۹۷ درصد آنها هم بر استفاده از نرم‌افزارهای سفارشی تاکید داشتند.

 

 

از بین مدیرانی که در این بررسی حضور داشتند ۹۴ درصد اظهار داشتند که به احتمال قوی در فرآیندهای داخلی خود از چنین‌ نرم‌افزارهایی بهره خواهند برد.

باید این جریان از هم‌اکنون می‌توان پیش‌بینی کرد که بازار مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزار در آینده نزدیک داغ‌تر می‌شود و آنها به جای تولید یک ابزار کاربردی، یک سیستم‌ جامع نرم‌افزاری برای سازمان‌های بزرگ را تولید می‌کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.