• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تلفن های هوشمند با شارژ خورشیدی از راه می‌رسند

رایورز – این روزها تلفن های هوشمند ما بسیار قدرتمند شده اند و تمایزات اندکی با هم دارند. براساس گمانه زنی ها و پیش بینی های کارشناسان فناوری، کاربران تلفن های هوشمند در سال ۲۰۱۴ می توانند در انتظار عرضه تلفن های هوشمندی باشند که با انرژی خورشید شارژ می شود.

در دنیای اندرویدی ها به نظر می رسد که ویژگی های نرم افزار و پوسته هایی چون TouchWiz و Sense که تولیدکنندگان برای دستگاه های خود در نظر گرفته اند آنها را از هم جدا می کند و علت اصلی این است که سخت افزار داخل این دستگاه ها به شدت شبیه به هم هستند.

اگر گمانه زنی های یک سایت کره ای به نام زد دی نت صحت داشته باشد، تمایزها در عرصه سخت افزار در آینده می تواند متداول تر از امروز باشد.

براساس یک گزارش جدید، وقتی صحبت از تأمین انرژی تلفن های هوشمند از طریق انرژی خورشیدی به میان می آید شرکت اپل پا را از سایر رقبا فراتر گذاشته است.به نظر می رسد که اپل به فناوری دست یافته است که می تواند به وسیله آن دستگاه های خود را به صورت خورشیدی شارژ کند.

براساس اظهارات کارشناسان، اپل از حضور کارشناسانی در این عرصه استفاده کرده و اختراعات خود را در این رابطه ثبت کرده است. بنابراین به نظر می رسد که اپل یک گام درخشان دیگر در عرصه ساخت تلفن های هوشمند بردارد.

این درشرایطی است که سامسونگ پیش از این یعنی در سال ۲۰۰۹ یک تلفن همراه با این فناوری تولید کرده است. این فناوری هنوز تکمیل نشده و در مراحل اولیه به سر می برد اما جدا از هرچیز دیگری نشان می دهد که سامسونگ نیز ایده هایی در این رابطه دارد.

با این تفاسیر آیا می توان گفت که در سال ۲۰۱۴ کاربران تلفن های هوشمند شاهد عرضه تلفن های هوشمند خورشیدی از طرف دو شرکت سامسونگ اپل خواهند بود.

برخی از کارشناسان فناوری اعتقاد دارند که شاید اپل در این زمینه داوطلب نشود. چرا که تجربه نشان می دهد اپل برای استفاده از فناوری های مدرن نیاز به زمان دارد اما احتمال عرضه یک تلفن هوشمند با فناوری شارژ خورشیدی از طرف سامسونگ کم نیست.

همانطور که در سال ۲۰۱۳ نیز مشخص شد که سامسونگ از آزمایش فناوری های جدید هراسی ندارد، بنابراین یک تلفن هوشمند خورشیدی از طرف این غول فناوری کره جنوبی در سال ۲۰۱۴ غیرممکن نیست.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.