درخواست دمو ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تمایل سازمان‌ها به ویندوز XP، عامل کاهش فروش جهانی رایانه

رایورز – شرکت اینتل در جریان انتشار گزارش خود مربوط به وضعیت مالی در فصل نخست سال ۲۰۱۵ میلادی توضیح داد که پیش‌بینی‌های قبلی را برای فروش رایانه در بازار جهانی کاهش داده است.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، در بیانیه اینتل گفته شد که به دنبال کاهش درخواست سازمان‌های جهانی برای خرید رایانه‌های رومیزی جدید و پایین‌تر بودن سطح نوآوری‌ها در مراکز تامین کننده قطعات رایانه، این شرکت چشم‌انداز خود را برای حضور در بازار جهانی تغییر داده است.

شرکت اینتل توضیح داد، یکی از دلایلی که باعث شده است درخواست بازار برای خرید رایانه کاهش یابد، پایین بودن سرعت سازمان‌ها و کسب و کارها برای به‌روزرسانی سیستم‌عامل ویندوز XP است.

گفته می‌شود که سرعت گرفتن فرآیند به‌روزرسانی این سیستم‌عامل قدیمی توسط سازمان‌ها در سال ۲۰۱۴ میلادی باعث شد تا اینتل در این دوره زمانی سود بیشتری را از آن خود کند.

آنچه که هم‌اکنون به عنوان یک مشکل مشترک برای مایکروسافت و اینتل محسوب می‌شود این است که کسب و کارها همچنان با سیستم‌عامل ویندوز XP که ۱۵ سال از زمان عرضه آن می‌گذرد به راحتی فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند و از نتیجه نهایی راضی هستند.

 

 

سازمان‌هایی که ده‌ها یا صدها کارمند دارند، در جریان نصب سیستم‌عامل جدید روی رایانه‌های خود با اختلالات فراوان مواجه می‌شوند و در کنار آن آموزش سیستم جدید هم دشواری‌های فراوان برای آنها دارد.به همین خاطر ترجیح می‌دهند از نسخه قدیمی‌تر ویندوز با دردسرهای کمتر بهره ببرند.

شرکت مایکروسافت این روزها تاکید فراوان دارد تا در نسخه جدید سیستم‌عامل ویندوز، منوی Start را در اختیار کاربران بگذارد و به همین خاطر پیش‌بینی می‌شود تمایل سازمان‌ها برای استفاده از این محصول افزایش یابد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنگران (احتشام سابق) شماره ۵

۰۲۱−۸۹۳۲۶۰۰۰

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.