• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

در عربستان سعودی: انفجار شارژر آیپد، شش کودک را به کام مرگ کشاند

رایورز– دو زن نیز در این حادثه دردناک دچار سوختگی‌های شدید شده‌اند. در حادثه‌ای بسیار نادر، آتش گرفتن شارژر یک تبلت آیپد، جان شش نفر را گرفت و دو تن را دچار سوختگی کرد. به گزارش رایورز به نقل از پایگاه خبری ITP.net، تمام کشته‌شدگان این حادثه، شش کودک از یک خانواده در ریاض پایتخت عربستان سعودی هستند. دلیل فوت این کودکان، استنشاق دود ناشی از انفجار شارژر آیپد اعلام شده است.

آنچه که این ماجرا را غم‌انگیزتر می‌کند آن است که به هنگام وقوع حادثه، پدر این کودکان در منزل حضور نداشته و در شیفت شب مشغول کار بوده است. دو زن نیز در این حادثه دچار سوختگی‌های شدید شده‌اند. گزارش شده که به هنگام دفن کودکان، پدر آنها همانند دیوانگان بین قبرهای شش فرزند خود می‌دویده است. حدود دو هفته پیش نیز انفجار شارژر تلفن آیفون ساخت شرکت اپل، مرگ یک جوان تایلندی را رقم زد.

در ماه ژوئیه گذشته نیز یک زن چینی بر اثر انفجاری که به هنگام شارژ کردن تلفن آیفون 5 وی رخ داد، جانش را از دست داد. شرکت آمریکایی اپل بارها بر لزوم استفاده از شارژرهای اصلی تاکید ورزیده و از کاربران خواسته شارژرهای تقلبی و متفرقه را به کار نگیرند. با این حال با توجه به این که تمام جان‌باختگان حادثه اخیر کودک هستند، هنوز اپل توضیحی در این خصوص منتشر ننموده و دلایل وقوع این رویداد دردناک را اعلام نکرده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.