درخواست دمو ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

رشد خیره‌کننده واتس‌اَپ ادامه دارد

رایورز– تعداد کاربران واتس‌اَپ به 400 میلیون نفر رسید. برنامه واتس‌اَپ (WhatsApp) رشد بسیار سریعی در میان برنامه‌های پیام‌رسان موبایلی دارد. جدیدترین آمار تعداد کاربران این نرم‌افزار شاهدی بر این مدعاست.

به گزارش رایورز به نقل از پایگاه خبری تک‌اسپات، در چهار ماه گذشته واتس‌اَپ توانسته 100 میلیون کاربر جدید را جذب کند، که با این حساب اکنون تعداد کل مشترکان این برنامه به 400 میلیون نفر بالغ می‌شود.

جان کوم (Jan Koum) موسس واتس‌اَپ می‌گوید آنها بدون صرف حتی یک دلار بابت تبلیغات یا بازاریابی، این 400 میلیون کاربر را به دست آورده‌اند. آقای کوم که پیش‌تر کارمند یاهو بوده، دلیل این موفقیت خیره‌کننده را معرفی واتس‌اَپ توسط خود کاربران به همکاران و دوستان می‌داند.

بر اساس این گزارش، 400 میلیون کاربر واتس‌اَپ روزانه 16 میلیارد پیام ارسال و 32 میلیارد پیام دریافت می‌کنند و 500 میلیون عکس نیز جابجا می‌نمایند. به این ترتیب واتس‌اَپ بزرگ‌ترین پیام‌رسان چندسکویی اجتماعی در جهان به شمار می‌رود.

از دیگر نرم‌افزارهای مشابه واتس‌اَپ می‌توان به اسنپ‌چت (Snapchat)، وی‌چت (WeChat)، آی‌مسیج (iMessage)، فیس‌بوک مسنجر (Facebook Messenger) و کیک مسنجر (Kik Messenger) اشاره کرد.

گفتنی است واتس‌اَپ برای ارسال پیام از ارتباط دیتا و یا وای‌فای استفاده می کند و لذا هزینه‌ای بابت پیامک به کاربر تحمیل نمی‌نماید. البته دانلود و استفاده از واتس‌اَپ در سال اول رایگان است و پس از آن، متقاضیان می‌توانند فقط با پرداخت 99 سنت در سال، همچنان از مزایای این برنامه پرطرفدار بهره‌مند گردند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنگران (احتشام سابق) شماره ۵

۰۲۱−۸۹۳۲۶۰۰۰

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.