• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

رشد سالانه ۱۶.۵ درصدی بازار نرم‌افزارهای CRM در چین

رایورز – بازار نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) در کشور چین بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ میلادی میانگین رشد سالانه ۱۶.۵۴ درصدی را تجربه خواهد کرد.

به گزارش رایورز به نقل از سولارپلازا، دولت چین اعلام کرده است که سرمایه‌گذاری‌های خود برای توسعه نرم‌افزارهای CRM را افزایش می‌دهد تا شرکت‌های چینی بتوانند تولیدات خود در این زمینه را افزایش دهند.

این در حالی است که به صورت همزمان شرکت‌های خارجی نیز حضور خود را در زمینه نرم‌افزارهای ارتباط با مشتری در بازار چین تقویت می‌کنند و بر این اساس پیش‌بینی شده است که بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ میلادی ارزش بازار نرم‌افزارهای CRM در کشور چین به طور میانگین رشد سالانه ۱۶.۵۴ درصدی را تجربه کند.

درآمد اصلی در این بازار به ترتیب در بخش‌های خدمات و پشتیبانی، فروش محصولات، بازاریابی و تجارت الکترونیک به‌دست خواهد آمد. دولت چین بر این باور است که تا سال ۲۰۱۹ میلادی شرکت‌های بزرگ با بیش از ۱۰۰۰ کارمند و درآمد سالانه بیشتر از یک میلیارد دلار مشتری اصلی نرم‌افزارهای CRM خواهند بود.

گفته می‌شود که طی این دوره زمانی چهار ساله به‌ترتیب شرکت‌های مایکروسافت، اوراکل، SAP و Salesforce.com بازار نرم‌افزارهای ارتباط با مشتری در کشور چین را از آن خود کنند.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.