• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

سازمان‌ها ابزار هوشمند تجاری جدید مایکروسافت را آزمایش کنند

رایورز – شرکت مایکروسافت نسخه جدید نرم‌افزار مجازی‌سازی داده‌ها مبتنی بر فضای پردازش ابری که با نام Power BI شناخته می‌شود را معرفی کرد و توضیح داد که این محصول قابلیت‌های فراوانی را در حوزه سیستم‌های هوشمند تجاری در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد.

به گزارش رایورز به نقل از کامپیوترورلد، مایکروسافت اعلام کرد که این محصول برای انجام آزمایش‌های بیشتر و برطرف کردن اشکالات موجود معرفی شده است و با عرضه نسخه نهایی آن، سازما‌ن‌ها می‌توانند ابزارهای رایگان فراوانی را در اختیار بگیرند.

کسب و کارها می‌توانند با ورود به سایت اینترنتی PowerBI.com نسخه اولیه این محصول را در اختیار بگیرند و آزمایش‌های لازم را روی آن انجام دهند.

این نسخه از نرم‌افزار هوشمند تجاری مایکروسافت به صورت رایگان عرضه شده است و به گفته شرکت سازنده، به زودی نسخه رایگان برای رایانه‌های لوحی iPad روی فروشگاه اینترنتی App Store عرضه می‌شود.

همچنین گفته شده است که نرم‌افزار Power BI اواخر سال جاری میلادی به صورت رایگان برای اندروید، آیفون و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد.

 

 

محتوای این نرم‌افزار که امکانات ابزارهای هوشمند تجاری را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد با نام Power BI Designer قابل بارگذاری است و کاربران سازمانی به کمک آن می‌توانند به صورت پویا، تعاملی و کارآمد نیازهای خود را برطرف سازند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.