• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

سرویس رپدشیر به پایان خط رسید

رایورز – رپیدشیر (RapidShare) یکی از مشهورترین و قدیمی‌ترین سرویس‌های به‌اشتراک‌گذاری فایل، تا چند روز دیگر تعطیل می‌‎شود.

طبق اطلاعیه‌ای که در صفحه اصلی سایت رپیدشیر منتشر شده است، رپیدشیر در ۳۱ مارس ۲۰۱۵ برابر با ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ برای همیشه از فعالیت باز می‌‎ایستد. پس از آن تاریخ همه اطلاعات کاربران به طور خودکار پاک می‎شود و هیچ کاربری به حساب خود در این سایت دسترسی نخواهد داشت.

رپیدشیر که تاریخ تاسیس آن به سال ۲۰۰۲ یعنی ۱۳ سال پیش باز می‌گردد، یکی از پیشقراولان نقل و انتقال فایل در اینترنت به شمار می‌رود و با گذشت زمان توانست محبوبیت بالایی بین کاربران پیدا کند. مدیران رپیدشیر، هیچ دلیلی برای تعطیل کردن این سایت ارائه نموده‌اند.

به گزارش رایورز به نقل از پایگاه ونچربیت، رپیدشیر هیچ وبلاگ فعالی ندارد و بر صفحه فیس‌بوک آن نیز از ماه ژانویه تا کنون پست جدیدی منتشر نشده است. توییتر رپیدشیر نیز از دسامبر ۲۰۱۳ به این سو فعالیتی نداشته است.

برخی تحلیلگران می‌گویند احتمالاً یکی از دلایل متوقف شدن رپیدشیر، زیاد شدن تعداد سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری است. همین امر تعداد مشترکان این سایت را به شدت کاهش داده و به نظر می‌رسد از دید مدیران رپیدشیر، این سایت دیگر صرفه اقتصادی خود را از دست داده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.