• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

سرویس پردازش ابری گوگل از دسترس خارج شد

رایورز – به دنبال بروز برخی مشکلات داخلی، سیستم پردازش ابری گوگل به مدت دو ساعت از دسترس کاربران جهانی خارج شد.

به گزارش رایورز به نقل از اینترپرایز‌تِک، گوگل با برطرف کردن اختلال مذکور در سیستم جهانی خدمات پردازش ابری خود توضیح داد این اتفاق به دنبال مشکلات نرم‌افزاری داخلی مرتبط با سیستم مدیریت ترافیک شبکه مجازی آن صورت گرفته است.

در این جریان سرویس خدمات ابری عمومی Compute Engine گوگل در پایان هفته گذشته از دسترس خارج شد و پس از گذشت دو ساعت کاربران جهانی توانستند وارد سیستم شوند.

گوگل با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد که این اتفاق به دنبال قطعی در سرور مرکزی برای کاربران آسیایی صورت گرفته است و در گزارش‌های تکمیلی گفته شد فروشگاه‌های آنلاین بزرگ در اروپا نیز از این قطعی آسیب دیدند.

«دیوید جونز» از کارشناسان خدمات ابری در مرکز Dynatrace اعلام کرد: «در زمان قطعی این سرویس شاهد کاهش قابل ملاحظه ترافیک شبکه‌های مجازی در سازمان‌های مختلف بودیم.این مسئله باعث شد سازمان‌هایی که از زیرساخت‌های ابری گوگل استفاده می‌کنند برای چند ساعت نتوانند به خدمات خود دسترسی داشته باشند.»

 

 

گوگل در بیانیه خود اظهار داشت که یک اختلال اولیه و ساده باعث شد شبکه مجازی Compute Engine از دسترس خارج شود و این سیستم نتواند اطلاعات را در سرور مرکزی شناسایی کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.