• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

عرضه ابزار موبایلی برای تحلیل داده‌ها در Azure مایکروسافت

رایورز – شرکت مایکروسافت پیش‌نمایش عمومی سرویس تحلیل لحظه به لحظه داده مبتنی بر سیستم Azure را برای دستگاه‌های موبایلی عرضه کرد.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، این سرویس جدید با نام Azure Mobile Engagement معرفی شده و بر پایه خدمات شرکت فرانسوی Capptain که مایکروسافت در مه ۲۰۱۴ آن را خریداری کرد، توسعه یافته است.

سرویس Azure Mobile Engagement تحلیل‌های لحظه به‌لحظه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا ضمن افزایش بهره‌مندی از این ابزار، امکان ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی برای سازمان‌ها آسان‌تر شود.

داده‌ها در این سرویس می‌توانند مبتنی بر نرم‌افزارهای CRM، CMS و دیگر سیستم‌های سازمانی جمع‌آوری شوند که یک رابط کاربری در ابزار یاد شده این اطلاعات را در اختیار می‌گیرد.

شرکت مایکروسافت در وبلاگ رسمی خود مخصوص سیستم پردازش ابری Azure نوشت: «سرویس Azure Mobile Engagement که در خانواده نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات(SaaS) طبقه‌بندی می‌شود، نوعی پلتفورم ویژه مبتنی بر داده‌های کاربران است که برای آن قابلیت تقسیم‌بندی جزییات فعالیت کاربر، تحلیل فعالیت‌ها و اطلاع‌رسانی هوشمند مبتنی بر اتفاقات مختلف در حوزه داده‌ها در نظر گرفته شده است.»

 

 

این سرویس با دیگر درگاه‌های اطلاع‌رسانی از جمله GCM گوگل، APNS اپل یا MPNS مایکروسافت سازگار است. مدیران مایکروسافت تاکید کردند که سرویس جدید اطلاعات مربوط به فروش محصول را که از داده‌های مشتریان دریافت می‌شود به اشتراک نمی‌گذارد یا به فروش نمی‌رساند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.