• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مایکروسافت با کمک edX دوره‌های آموزشی رایگان برگزار می‌کند

رایورز – مرکز edX نام آشنایی است که با سازمان‌های بزرگ همکاری می‌کند تا برای آنها دوره‌های آموزشی آنلاین برگزار کند و در همین راستا، پیش‌تر اقدامات مشترکی را با بنیاد لینوکس و شرکت گوگل انجام داده است.

به گزارش رایورز به نقل از این‌گجت، گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که این بار مایکروسافت قصد دارد از مزایای این پلتفورم آموزشی آنلاین edX بهره‌مند شود.

این شرکت اعلام کرد که دوره‌های آموزشی آنلاین آن به کاربران جهانی کمک می‌کند تا ابزارهای نوآورانه تولید کنند و خدمات و تجربیات جدید را مبتنی بر پلتفورم‌های مایکروسافت در اختیار بگیرند که البته، کارشناسان غول نرم‌افزاری جهان تدریس این دوره‌ها را برعهده می‌گیرند.

بر اساس بیانیه منتشر شده، در مرحله کنونی هفت گزینه آموزشی در این زمینه ارائه شده است و از رابط برنامه‌نویسی Office 365 گرفته تا آموزش زبان برنامه‌نویسی #C و اصول اولیه Windows PowerShell در دوره‌های مذکور تدریس می‌شود.

مهم‌ترین نکته در مورد این دوره‌های آنلاین این است که تمامی آنها به صورت رایگان تدریس می‌شوند و تنها شرکت در کلاس مجازی PowerShell هزینه خواهد داشت. بر این اساس کلیه کاربرانی که قصد آموزش مهارت‌های تخصصی مایکروسافت را داشتند، می‌توانند به صورت رایگان آنها را بیاموزند.

 

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.