• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

موبایل عامل مرگ پیاده‌ها

رایورز – آمارها نشان داده که سالانه هزاران نفر به دلیل استفاده از تلفن‌های همراه داخل خیابان آسیب می‌بینند. استفاده از موبایل در حین پیاده‌روی باعث حواس‌پرتی افراد شده و در نتیجه منجر به تصادف یا زمین خوردن آنها می‌شود. 

بر این اساس آمارها نشان داده که در طول سال 2010 بیش از یکهزار و 500 نفر در آمریکا به دلیل استفاده از موبایل در حین پیاده‌روی راهی بیمارستان شده‌اند. 

تحقیقات نشان داده افرادی که هنگام راه‌رفتن از موبایل استفاده می‌کنند نسبت به گذشته دو برابر شده‌اند. بر این اساس پیش‌بینی می‌شود تعداد کسانی که به دلیل استفاده از موبایل جان خود را از دست می‌دهند تا دو سال آینده افزایش چشمگیری خواهد داشت.

محققان نقش تلفن‌های همراه را در حواسپرتی و سلامتی افراد بیش از پیش می‌دانند. بر اساس نتایج به دست آمده، افرادی که میانگین سنی 16 تا 25 سال دارند بیش از سایرین به دلیل استفاده از موبایل آسیب می‌بینند. 

گزارش‌ها حاکی‌ است از سال 2004 تا 2010 تعداد کسانی که به دلیل استفاده از موبایل آسیب دیده‌اند نسبت به 2010 تا 2012 با رشد فزاینده‌ای همراه بوده است. این افراد هنگام عبور از خیابان ممکن است متوجه عبور اتومبیل‌ها نشده و تصادف کنند یا بارها گزارش شده که داخل چاله یا جوی آب افتاده‌اند و یا با افراد دیگر یا دکل‌های برق برخورد می‌کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.