• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نگرانی کره جنوبی از اعتیاد جوانان به تلفنهای هوشمند

مقامات کره جنوبی با ابزار نگرانی نسبت به مشکل درحال رشد اعتیاد جوانان این کشور به تلفنهای هوشمند اظهار داشتند که دست کم 20 درصد از جوانان و نوجوانان کره جنوبی به تلفن هوشمند اعتیاد داشته و از اضطراب، بیخوابی و افسردگی رنج می برند.دولت کره جنوبی اعلام کرد که نرخ نفوذ تلفن هوشمند میان کودکان و نوجوانان سال گذشته سه برابر شده است و بسیاری از آنها 7 ساعت در روز برای دستگاه های خود وقت می گذارند.

مردم کره جنوبی درمیان بزرگترین مصرف فناوری بوده و ضریب نفوذ تلفنهای همراه در این کشور بیش از 100 درصد است به این معنا که برخی از افراد بیش از یک تلفن دارند.

براساس نظر سنجی های صورت گرفته توسط دولت کره جنوبی، میزان اعتیاد به تلفنهای هوشمند میان نوجوانان 18 درصد بود، این میزان دو برابر بزرگسالان است. هوانگ تائه هی یکی از مقامات وزارت تساوی جنسی و خانواده اظهار داشت: این وضعیت بسیار جدی شده و مستلزم رسیدگی است. ژاپن و تایوان درمیان سایر کشورهای تشنه فناوری هستند که مشکلات مشابهی را تجربه می کنند.

براساس اظهارات یک کارشناس، شیفتگی جوانان و نوجوانان نسبت به تلفنهای هوشمند درحال صدمه زدن به مهارتهای اجتماعی و یا میان فردی است. ستسوکو تامورا استاد روانشناسی کاربردی در دانشگاه سیتوکو توکیا اظهار داشت: دانشجویان امروز در خواندن حرکات صورت بسیار ضعیف عمل می کنند. وقتی که زمان زیادی برای ارسال پیامهای متنی به جای صحبتهای رو در رو تلف شود، افراد در خواندن زبان غیر کلامی ضعیف عمل می کنند. دولت کره جنوبی اظهار داشت که تصمیم دارد تاپایان سال برنامه های مشاوره ای سراسری برای کودکان و نوجوانان سراسر کشور فراهم کند و آموزگاران را برای برخورد با اعتیاد نسبت به تلفنهای هوشمند آموزش دهند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.