• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نیمی از فرودگاه‌های جهان تا سال آینده به سرویس‌های ابری مجهز می‌شوند

رایورز – در بازار رقابتی امروز که کسب و کارها به دنبال جذب بیشتر مشتری هستند، صنعت هوانوردی می‌کوشد با کاهش هزینه‌های خود درآمد بیشتری به دست آورد و بهترین خدمات را ارایه دهد.

به گزارش رایورز به نقل از فوربز، با این روند کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که رقابت در صنعت هوانوردی جهان درحال تغییر است و در آینده نزدیک میزان بهره‌وری از خدمات پردازش ابری است که موفقیت یک شرکت ارائه دهنده خدمات مسافرت هوایی را تضمین می‌کند.

شرکت‌های هوانوردی این روزها می‌کوشند با استفاده از خدمات پردازش ابری، سرویس‌های کارآمدتری در اختیار مسافران خود قرار دهند که از جمله آنها می‌توان به بررسی موقعیت چمدان‌ها به کمک برچسب‌های الکترونیکی و ارائه کارت‌های پرواز به صورت شخصی بدون نیاز به ایستادن در صف‌های طولانی اشاره کرد.

بخش دیگری که باعث شده است سرمایه‌گذاری صنعت جهانی هوانوردی روی خدمات ابری افزایش یابد، به خدمات پشتیبانی و نگهداری از هواپیماها مربوط می‌شود.

این مسئله برای یک شرکت هوایی بسیار ضروری به‌نظر می‌رسد تا در آن واحد بتواند قطعه مورد نیاز خود را سفارش دهد، با قطعه قبلی جایگزین کند و نگهداری کامل از هواپیماهای خود به عمل آورد و البته به صورت همزمان همراه با آخرین فناوری‌های موجود برای برقراری ایمنی کامل، سازگاری با قوانین بین‌المللی و… پیش رود.

لازم به ذکر است که خدمات پردازش ابری این وظیفه را نیز به خوبی انجام می‌دهند تمام مسئولیت‌های این بخش در صنعت هوانوردی را برعهده می‌گیرند.

 

 

مرکز Airline Business با همکاری سازمان بین‌المللی SITA در آخرین مطالعه خود به این نتیجه رسید که ۴۹ درصد از فرودگاه‌های جهان قصد دارند طی یک سال آینده به صورت آزمایشی یا جامع به خدمات پردازش ابری مجهز شوند.

این مطالعه همچنین پیش‌بینی کرده است که در سال ۲۰۱۶ میلادی ۲۲ درصد از زیرساخت‌های جدید در صنعت هوانوردی جهان مربوط به استقرار سیستم‌های پردازش ابری می‌شود و ۴۹ درصد از خطوط هوایی جهان قصد دارند در این سال خدمات پردازش ابری را به صورت آزمایشی و برای ارزیابی بیشتر مورد استفاده قرار دهند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.