• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

همکاری Seagate و Micron برای گسترش خدمات اطلاعاتی سازمانی

رایورز – شرکت Seagate از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان حافظه‌های ذخیره‌ساز اطلاعات در جهان همکاری جدیدی را با شرکت تولیدکننده تراشه‌های فلش Micron آغاز کرده است تا خدمات سازمانی جدید ارائه دهد.

به گزارش رایورز به نقل از اینفواستور، این دو شرکت از آغاز همکاری‌های استراتژیک جدیدی خبر دادند تا از این طریق بتوانند در بازار روبه‌رشد راهکارهای فلش برای ذخیره اطلاعاتی سازمانی حضور یابند.

بر اساس این قرارداد دو شرکت موظف شده‌اند همکاری‌هایی را برای تولید نسل بعدی راهکارهای ذخیره‌ساز اطلاعات سازمانی انجام دهند و در وهله اول یک پایگاه ثابت تامین تراشه‌های فلش NAND و حافظه‌های جامد SSD را به‌وجود آورند.

“فیل برِیس”(Phil Brace) مدیر راهکارهای الکترونیکی Seagate با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد که این همکاری به شرکت آنها کمک می‌کند تا چرخه استراتژیک تامین حافظه‌های فلش NAND را ایمن کند و در آینده محصولات جامع‌تری در حوزه سازمانی عرضه شود.

به گفته Seagate و Micron، آنها قصد دارند در زمینه راهکارهای ذخیره‌ساز اطلاعات سازمانی مبتنی بر حافظه فلش NAND اقدامات گسترده انجام دهند.

 

 

شرکت Seagate از اواخر سال ۲۰۰۹ با عرضه حافظه‌های Pulsar SSD توانست به صورت گسترده وارد بازار حافظه‌های سازمانی شود و در سپتامبر گذشته دو حافظه فلش جدیدNytro PCIe را عرضه کرد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.