درخواست دمو ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

پایان امسال ویندوز ۱۰ روی Xbox نصب می‌شود

رایورز – مایکروسافت امیدوار است با ویندوز ۱۰ اتفاقات مختلف را رقم بزند و با ایجاد فضای لازم برای نصب آن روی رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند، محبوبیت خود را نزد کاربران بازگرداند.

به گزارش رایورز به نقل از سی‌نت، با همه این تفاسیر مایکروسافت ماموریت جدیدی برای سیستم‌عامل جدید خود در نظر گرفته است و تلاش می‌کند به کمک آن کاربران بیشتری را به سمت Xbox بکشاند.

منابع آگاه اعلام کردند پایان سال جاری میلادی مایکروسافت کنسول بازی Xbox One را به‌روز می‌کند تا سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ روی آن نصب شود.

کنار هم قرار دادن Xbox و ویندوز برای نخستین بار و آسان‌سازی فرآیند توسعه بازی‌ها توسط شرکت‌های مختلف انعطاف بیشتری را برای این کنسول بازی به همراه می‌آورد و میزان رضایتمندی کاربران را افزایش می‌دهد.

مایکروسافت در جریان توسعه ویندوز ۱۰ اعلام کرده است که مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزار به راحتی می‌توانند محصولات خود را تولید کنند و امکان استفاده از این ابزارها روی دستگاه‌های مختلف فراهم شود.

به صورت مشابه، تولیدکنندگان بازی‌های ویدیویی نیز با اقدامات جدید مایکروسافت قادر خواهند بود محصولات جدید خود را بدون محدودیت‌های قبلی توسعه دهند.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنگران (احتشام سابق) شماره ۵

۰۲۱−۸۹۳۲۶۰۰۰

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.