• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

“پایگاه دانش BPM” – گامی در راستای فراگیری مفاهیم BPM در ایران

رایورز – شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز، پایگاه دانش BPM را برای دستیابی به آخرین مطالب روز در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در اختیار علاقه‌مندان این حوزه قرار می‌دهد.

اغلب مدیران و رهبران سازمان‌ها با مفاهیم BPM و سازمان فرآیند محور آشنا بوده و علاقه‌مند به بکارگیری آن در سازمان خود می‌باشند. این پایگاه دانش زمینه ای را فراهم نموده تا مدیران به سهولت فنون و رموز پیاده‌سازی موفق سیستم مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار را آموخته و افراد متخصص در این زمینه را در کنار خود احساس نمایند. به علاوه این پایگاه، محلی برای تبادل دانش طراحان فرآیند در خصوص استفاده از ابزار RayBPMS جهت پیاده‌سازی BPM در سازمان‌ها می‌باشد.

در این پایگاه دانش، خدماتی همچون ارائه مفاهیم پایه، آخرین مقالات و تجربیات متخصصین، کتب مرجع، پرسش‌های متداول در خصوص مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار BPM و کاتالوگ محصولات عرضه می‌گردد.

مدیران سازمان با مطالعه مطالب این پایگاه، با سهولت بیشتر قادر به پیاده‌سازی متدولوژی BPM و ارتقاء سطح بلوغ سازمان خود می‌گردند. علاقه‌مندان می‌توانند از امروز به پایگاه دانش مزبور به آدرس bpms.rayvarz.com مراجعه نموده و از مطالب این پایگاه بهره‌مند گردند. به علاوه می‌توانند نقطه نظرات خود را در جهت بهبود و گسترش هر چه بیشتر این پایگاه دانش به آدرس ایمیل bpms@rayvarz.com ارسال نمایند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.