• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

کاربران، گوشی‌های تولید کشور خود را نمی‌پسندند

بر اساس نتایج بررسی جدید گوشی هوشمند Galaxy S III که بهترین محصول سامسونگ در سال 2012 میلادی بوده است، در کشور آمریکا نسبت به آی‌فون 5 اپل به عنوان بهترین گوشی حال حاضر این شرکت آمریکایی محبوبیت بیشتری دارد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اینکوئیرر، این طور که کارشناسان در پایان یک مطالعه جدید دریافته‌اند، کاربران ساکن آمریکا و کره جنوبی از گوشی‌های هوشمندی که در کشور خود آنها ساخته می‌شود احساس رضایت نمی‌کنند و گوشی‌های خارجی را برای خود ترجیح می‌دهند.

این طور که نتایج حاصل از بررسی «شاخص رضایتمندی مشتریان آمریکایی» (ACSI) نشان می‌دهد، شرکت کره‌ای سامسونگ واقع در کره جنوبی با Galaxy S III و Note II بیشترین میزان رضایتمندی را بین کاربران آمریکایی کسب کرده است و به عبارت دیگر، آمریکایی‌ها این محصولات را بر گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی تولید شده در شرکت آمریکایی اپل ترجیح می‌دهند. اما در حالی آمریکایی‌ها گوشی‌های ساخته شده در کشور کره جنوبی را بهترین گزینه برای خود می‌دانند که کره‌ای‌ها خرید محصولات تولید شده در شرکت آمریکایی اپل را برای خود اولویت می‌دانند.

بر اساس گزارش «شاخص ملی رضایتمندی کاربران» (NCSI)، در کشور کره جنوبی گوشی هوشمند آی‌فون 5 بیشترین میزان رضایتمندی را بین کاربران دارد و کره‌ای‌ها خرید این محصول را به Galaxy S III ترجیح می‌داده‌اند. 
 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.