• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

کنترل کودکان با یک ساعت مچی هوشمند ساده

رایورز – در ساخت ساعت هوشمند مخصوص کودکان از ترکیب جی پی اس، وای‌فای و خدمات تلفنی استفاده شده و به والدین این امکان را می‌دهد که به‌طور پیوسته از موقعیت مکانی فرزندشان آگاه شوند، با او تماس تلفنی برقرار کرده و برای او پیام ارسال کنند.

غول خدمات تلفنی به همراه شرکت فیلیپ، در توافقاتی که با یکدیگر صورت داده‌اند، قصد دارند یارانه رویایی والدین را وارد بازار کنند. این رایانه پوشیدنی، فیلیپ (FiLIP) نام دارد و در قالب یک ساعت هوشمند مخصوص کودکان زیر 11 سال طراحی شده است.

این ساعت هوشمند برخلاف نمونه‌هایی که این روزها وارد بازار شده‌اند، بسیار ساده و کاربردی با قابلیت‌های محدود و البته سودمند طراحی شده است.

در ساخت این وسیله از ترکیب جی پی اس، وای فای و خدمات تلفنی، استفاده شده و به کمک اپلیکیشن اختصاصی که روی تلفن والدین نصب می‌شود، آنها را قادر می‌سازد به طور پیوسته از موقعیت مکانی فرزندشان آگاه شوند، با او تماس تلفنی برقرار کرده و برای او پیام ارسال کنند.

همچنین والدین قادر خواهند بود از طریق اپلیکیشنی که در اختیار دارند، مناطقی را برای کودک مشخص کرده و زمانی که فرزندشان از موقعیت جغرافیایی تعیین شده خارج شد، سریعا مطلع شوند.

در ساعت فیلیپ، حداکثر می‌توان 5 تماس ذخیره کرد. همچنین این امکان وجود دارد که لیستی از شماره‌ها را ایجاد کرد و مانع برقراری تماس از سوی آنها شد.برای مواقع اضطراری، کنار ساعت، یک دکمه قرمز رنگ وجود دارد.

در صورتی که کودک به مدت سه ثانیه به طور ممتد این دکمه را فشار دهد، اول از همه یک پیامک به همراه لینک موقعیت دقیق مکانی برای هر 5 تماس ذخیره شده ارسال می‌شود، همزمان صداهای محیط اطراف کودک ضبط شده و با اولین شماره تلفن موجود در ساعت، تماس گرفته می‌شود، در صورتی که اولین نفر پاسخگو نبود، تک تک، با 4 شماره دیگر و اگر هم هیچ‌کدام جواب ندادند به طور خودکار با پلیس تماس گرفته می‌شود.

شنیده‌ها نشان می‌دهد که این ساعت احتمالا در ماه‌های آینده وارد بازارهای جهانی خواهد شد و قیمت آن حدود 200 دلار برآورد شده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.