• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

گوگل بازهم پربیننده‌ترین سایت اینترنتی جهان شد

رایورز – سال‌هاست که گوگل حاکمیت دنیای اینترنت را در دست دارد و نتایج حاصل از یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که این مرکز توانسته است عنوان پربیننده‌ترین سایت اینترنتی جهان را نیز از آن خود کند.

پایگاه اینترنتی گوگل و خدمات مختلف و متنوع به بخشی از زندگی روزمره مردم تبدیل شده‌اند و چندان دور از ذهن نیست که کلمه Google به عنوان یک فعل رایج و کاربردی بین مردم جهان استفاده شود.

نقشه جدید منتشر شده از سوی پایگاه اینترنتی Alexa مخصوص بررسی سایت‌های اینترنتی مبتنی بر مناطق جغرافیایی نشان می‌دهد که گوگل بیش از دیگر سایت‌های جهان توسط کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد و دومین سایت پربیننده برای مردم فیس‌ بوک است.

مرکز Alexa ارایه دهنده خدمات تحلیلی اینترنتی زیر نظر “موسسه اینترنتی آکسفورد”(OII) فعالیت می‌کند و برای انتشار این گزارش از اطلاعات جمع‌آوری شده در تاریخ ۱۲ آگوست ۲۰۱۳ استفاده کرده است.

در حالی که دو سایت گوگل و فیس‌ بوک به عنوان محبوبترین پایگاه‌های اینترنتی جهان محسوب می‌شوند، بررسی‌ها نشان داده است که از نظر مناطق جغرافیایی این محبوبیت بین مردم تغییر می‌کند.

مرکز OII بر اساس یافته‌های جدید خود اعلام کرد: گوگل برای مردم اروپا، آمریکای شمالی و اقیانوسیه محبوب‌ترین سایت اینترنتی محسوب می‌شود. در مقایسه با آن فیس‌ بوک بیشترین محبوبیت را بین ساکنان خاورمیانه،‌ آفریقای شمالی و مناطق اسپانیایی‌زبان آمریکا دارد.

مرکز OII در نقشه‌ای که منتشر کرده، سعی کرده است با رنگ‌های مختلف میزان محبوبیت هر یک از سایت‌ها را در مناطق مختلف جهان نشان دهد. در این نقشه رنگ قرمز نشان دهنده استفاده از سایت گوگل است و فیس‌ بوک با رنگ آبی نمایان شده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.