• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

AT&T باهمکاری مایکروسافت به سازمان‌های کوچک سرویس می‌دهد

رایورز – شرکت مخابراتی AT&T و مایکروسافت به دنبال آغاز همکاری‌های جدید خود AT&T Mobile Office Suite را در قالب راهکار جامع برای پشتیبانی از سازمان‌های کوچک و متوسط عرضه کردند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، این سرویس در کنگره جهانی تلفن همراه(MWC) در بارسلونای اسپانیا معرفی شد و دو شرکت مذکور با انتشار بیانیه مشترک توضیح دادند که بسته نرم‌افزاری آنها به منظور آسان‌سازی فعالیت سازمان‌های کوچک و متوسط ارائه شده است و می‌تواند افزایش کارآمدی کارمندان را باعث شود.

این مجموعه نرم‌افزاری می‌تواند مبتنی بر سیستم‌های درون‌سازمانی مورد استفاده قرار بگیرد یا در ابزارهای موبایلی سازمان به کار گرفته شود.

مجموعه ابزارهای AT&T Mobile Office Suite به صورت مجازی مبتنی بر انواع دستگاه‌های موبایلی مورد استفاده قرار می‌گیرد و امکان برقراری ارتباط بین کارمندان از طریق خدمات صوتی، تصویری و مبتنی بر وب را فراهم می‌کند.

این مجموعه نرم‌افزاری که خدمات آن مبتنی بر فضای پردازش ابری ارائه می‌شود، فعلا برای سازمان‌های آمریکایی عرضه شده است و از آن به عنوان «راهکار همکاری‌های موبایلی» یاد می‌کنند.

 

 

در توضیحات این نرم‌افزار گفته شده است که سازمان‌ها می‌توانند با نام‌نویسی، خدمات تماس صوتی، پست الکترونیکی، تقویم مجازی، سیستم پیام‌رسان، کنفرانس‌های ویدیویی HD، به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات و … را مبتنی بر نیازهای خود دریافت کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.