• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

CoreCLR مایکروسافت متن‌باز شد

رایورز – شرکت مایکروسافت کدهای منبع مخصوص CoreCLR خود را منتشر کرد و توضیح داد این اتفاق در حالی صورت می‌گیرد که نرم‌افزارهای .NET Framework و.NET Core سال گذشته متن‌باز شدند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، شرکت مایکروسافت با این اقدام قصد دارد توسعه ابزارها و نرم‌افزارهای مربوط به ویندوز موبایل مخصوص دستگاه‌های موبایلی، رایانه‌های رومیزی و سرورها را آسان کند.

با این اتفاقات مایکروسافت دیگر از نرم‌افزارهای متن‌باز دوری نمی‌کند و منابع آگاه اعلام کردند که این شرکت در سیستم داخلی خود تلاش‌هایی را آغاز کرده است تا به موجب آن ابزارهای هسته‌ای توسعه نرم‌افزاری از جمله .NET را بیش از پیش با لینوکس و Mac OS سازگار کند.

این شرکت همچنین در دسامبر گذشته برنامه‌ریزی‌های خود را برای راه‌اندازی بنیاد .NET Core اعلام کرد و توضیح داد که در آینده تمامی اتفاقات در زمینه توسعه نرم‌افزارها در این بنیاد صورت می‌گیرد و کدهای منبع .NET نیز از این طریق به دست شرکت‌ها می‌رسد.

اما شرکت مایکروسافت هم‌اکنون کدهای مربوط به نسخه کامل CoreCLR را مبتنی بر GitHub، RyuJIT و .NET GC منتشر کرد تا این سیستم رسما متن‌باز شود.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.