• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

Google Docs به‌روز شد

رایورز – برخی قابلیت‌های ابزار Google Docs به‌روز شد تا این شرکت بزرگ نرم‌افزاری بتواند رقابت بیشتری را با ابزار Office for Android مایکروسافت انجام دهد.

به گزارش رایورز به نقل از پی‌سی‌ورلد، بیشتر قابلیت‌های جدید مربوط به بخش ویرایشگر Office Compatibility Mode می‌شود که بر اساس آنها کاربر می‌تواند در نرم‌افزارهای Word، Excel و PowerPoint که مبتنی بر سیستم ذخیره شده‌اند، Google Drive اصلاحات گسترده‌تری انجام دهد.

با این به‌روزرسانی شما هم‌اکنون می‌توانند یک نمودار، عکس یا بخشی از متن را انتخاب کنید، کپی کنید یا آن را به صورت کامل جدا کنید.

قابلیت دیگری که گوگل با تاخیر آن را ارائه کرده است مربوط به افزودن لینک‌ها داخل متن است که این سیستم نیز در فایل‌های ایجاد شده مبتنی بر Google Doc در دسترس خواهد بود.

بر این اساس اگر شما گزارش تحقیقات خود را مبتنی بر وب تهیه کرده باشید و قصد افزودن لینک به آن را داشته باشید، این کار به آسانی انجام می‌شود.

شرکت گوگل اعلام کرد که این به‌روزرسانی از طریق فروشگاه Play Store قابل دسترسی است و کاربران می‌توانند نسخه جدید ابزار مربوطه را از این مرکز بارگذاری کنند.

 

 

اگر شما جزو آن دسته از کاربران سازمانی هستید که به صورت مرتب ابزار Google Doc را مورد استفاده قرار می‌دهید، این قابلیت برای ویرایش فایل‌های ایجاد شده مبتنی بر ابزار مذکور بسیار کاربردی خواهد بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.