• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

IBM و Juniper مشترکا ابزار تحلیل شبکه ارائه کردند

رایورز – دو شرکت IBM و Juniper Networks از آغاز همکاری‌هایی خبر دادند که به موجب آن نسل جدید ابزار تحلیل رفتارهای شبکه‌ای ساخته می‌شود.

به گزارش رایورز به نقل از آی‌تی‌پی، این دو شرکت قصد دارند در جریان فعالیت‌های مشترک خود ابزارهای تحلیل عملکرد شبکه را با هدف پشتیبانی از دستگاه‌های موبایلی، کلان داده‌ها(Big Data) و ابزارهای مورد نیاز سازمان مبتنی بر اصل اینترنت اشیاء(IoT) روانه بازار کنند.

این همکاری‌ها می‌تواند به مراکز ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی(CSP) و سازمان‌ها کمک کند تا بتوانند به صورت سریع‌تر و کارآمدتر هزینه و زمان را برای رسیدن به اهداف خود کاهش دهند و البته کاربران معمولی نیز به واسطه آن بتوانند تجربه جدیدی از دستگاه‌های موبایلی داشته باشند.

شرکت‌های IBM و Juniper راهکاری طراحی کرده‌اند که بر اساس آن سیستم Networks MX Router Service Control Gateway(SCG) با ابزار تحلیلی IBM Now Factory می‌شود و ابزار جامع در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد.

این ابزار قادر است مانیتورنگ شبکه‌ را آسان‌تر کند و ضمن آسان‌سازی خدمات سازمانی مبتنی بر نیاز هر یکاز کارمندان، ابزارهای خود را به صورت اختصاصی در اختیار آنها قرار دهد.

 

 

«باب پیچانو» مدیر مرکز IBM Analytics در این خصوص گفت: «برای محصول مشترک از ارتقاء ابزارهای تحلیل شبکه با قابلیت ارتباط مستقیم با فرآیند پردازش داده استفاده شده است و بر اساس آن مراکز CSP می‌توانند با اطمینان بیشتر شبکه خود را ارتقاء دهند.»

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.