• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

Infosys شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای SaaS خرید

رایورز – شرکت Infosys که در زمینه تولید خدمات سازمانی و مشاوره‌ای فعالیت می‌کند اعلام کرد که یک شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی(ERP) با نام Panaya را به قیمت ۲۰۰ میلیون دلاری خریداری کرده است.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، “ویشال سیکا”(Vishal Sikka) مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره Infosys Infosys توضیح داد که این خرید باعث خواهد شد تا سیستم‌ نرم‌افزاهای-به‌عنوان-خدمات(SaaS) شرکت مذکور که با نام CloudQuality شناخته می‌شود، در خط تولید محصولات کنونی Infosys مورد استفاده قرار گیرد.

او گفت: «خرید شرکت Panaya یک گام اساسی در بازسازی خدمات و سرویس‌های مختلف محسوب می‌شود. این اقدام به ما کمک می‌کند تا پتانسیل مشتریان ما تقویت شود، جلوی عملیات‌های طاقت‌فرسا و طولانی گرفته شود و سازمان‌ها بتوانند به صورت عمده بر مسایل مهم و استراتژی‌های اصلی خود تمرکز کنند.»

پیش‌بینی شده است که این قرارداد در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۵ تکمیل شود و تا آن زمان واگذاری همه بخش‌ها به شرکت Infosys به اتمام برسد.

 

 

خبر این خرید همزمان با انتشار گزارش Infosys درباره سومین فصل سال مالی جاری منتشر شد و سیکا طی آن اعلام کرد که شرکت او در گام‌های جدید خود بر خدمات پردازش ابری، کلان داده‌ها(Big Data)، هوش مصنوعی، سیستم‌های فروش کالا و نسل بعدی سیستم‌های پرداخت الکترونیک تاکید دارد.

لازم به ذکر است شرکت Infosys در سومین فصل از سال ماری جاری سود ۵۲۲ میلیون دلاری را از آن خود کرد و مجموع درآمدهای آن ۲.۲۲ میلیارد دلار محاسبه شد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.