• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

Office مایکروسافت KNOX سامسونگ را ارتقاء می‌دهد

رایورز – مایکروسافت ابزار کاربردی مربوط به Office را همواره در قالب یک مجموعه نرم‌افزاری کارآمد برای محصولات مختلف معرفی می‌کند و این بار گفته شده است که سامسونگ قصد دارد از آن در محصولات خود بهره ببرد.

به گزارش رایورز به نقل از پی‌سی‌ورلد، گزارش‌های منتشر شده مربوط به «کنگره جهانی تلفن‌همراه» حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد نرم‌افزارهای موجود در ابزار کاربردی Office شامل PowerPoint، Word، Excel و OneNote را در قالب ابزارهای امنیتی اندرویدی خود موسوم به KNOX ارایه دهد.

سیستم OneDrive مایکروسافت که کاربری اصلی آن برای سازمان‌ها است نیز در این مجموعه نرم‌افزاری سامسونگ موجود خواهد بود.

مرکز خبری رجیستر در این خصوص به نقل از «اینجونگ ریی» مدیر گروه KNOX سامسونگ توضیح معرفی رسمی این محصول جدید طی چند هفته آتی انجام خواهد شد.

ریی گفت: «امروز می‌خواهم در مورد ابزارهای کاربردی جدید که به کمک مایکروسافت تکمیل شده است به شما بگویم. ما قراردادی با مایکروسافت منعقد کردیم که نتیجه آن طی یک تا دو هفته آینده اعلام خواهد شد. ما یک معرفی بزرگ خواهیم داشت، بنابراین شما پیش‌نمایش محصول جدید را خواهید دید.»

 

 

او در ادامه توضیح داد: «ما سیستم‌های OneDrive، OneNote و Office 365 مایکروسافت را در Knox Workspace در اختیار خواهیم داشت. زمانی که شما Knox Workspace را بارگذاری می‌کنید، این ابزارها به صورت پیش‌فرض اجرا می‌شوند.»

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.