• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

Spartan مایکروسافت آماده رقابت با همه مرورگرهای اینترنتی

رایورز – مایکروسافت مبتنی بر پروژه Spartan مرورگر جدید و مدرنی را مخصوص ویندوز ۱۰ تولید می‌کند که رایانه‌های شخصی، رایانه‌های لوحی و گوشی‌های هوشمند می‌توانند آن را مورد استفاده قرار دهند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، موتور جدید پشتیبان این مرورگر اینترنتی موسوم به Edge با موتور ویژه مرورگر Internet Explorer 11 که با نام Trident متفاوت است و به گفته کارشناسان، سایت‌های اینترنتی در آن مانند Chrome و با سرعت بیشتر باز می‌شوند.

اما نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که مایکروسافت یکی از مشهورترین و کاربردی‌ترین محصولات خود یعنی IE را به خاطر این مرورگر جدید کنار می‌گذارد.

نام Spartan به یکی از بازی‌های کنسول Xbox One موسوم به Halo: Spartan Assault برمی‌گردد و مایکروسافت از آن به عنوان بهترین رقیب برای تمام مرورگرهای اینترنتی موجود در بازار یاد می‌کند.

بسیاری از کارشناسان شرکت گوگل را به عنوان مایکروسافت مدرن یاد می‌کنند و در این میان، از Spartan به عنوان Chrome جدید یاد می‌شود. لازم به ذکر است که مرورگر IE بیش از ۲۰ سال قدمت دارد و به همین خاطر مایکروسافت به راحتی نمی‌تواند آن را کنار بگذارد.

 

 

گروه توسعه‌دهنده مرورگر Spartan همچنین ده‌ها حفره امنیتی و مشکلات موجود در آخرین نسخه IE را نیز برطرف کرده است و به صورت همزمان می‌کوشد از آن پشتیبانی کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.